Diváci JOJky sa vyjadrili o vynovenej šou Milujem Slovensko. Toto im na novej verzii najviac prekáža.
Diváci JOJky prehovorili o vynovenej šou Milujem Slovensko
Milujem Slovensko, populárna relácia vysielaná na TV JOJ, sa nedávno vrátila na obrazovky a s ňou aj zvýšené očakávania od divákov. Počas premiérového vysielania sa ukázalo, že zatiaľ čo niektorí diváci si chválili novú dynamiku a energiu moderátorov, iní sa vyjadrili skepticky a vyjadrili svoje nespokojnosti.
Nový formát a jeho prijatie
Relácia sa opiera o osvedčený koncept, ktorý získal popularitu už počas silvestrovského špeciálu. Adela Vinczeová, ktorá má na starosti moderovanie, prisľúbila divákom zážitok v podobe výbornej atmosféry a skvelej zábavy. V rámci jarného uvedenia relácie sa aj Matúš Sajfa Cifra zapojil do predstavenia, pričom podčiarkol, ako veľmi ho bavilo natáčanie a akú pozitívnu energiu celá produkcia vyžarovala.
V úvodnej epizóde, ktorá bola orientovaná na šport, súťažili dva tímy, pričom jeden z nich zastupovali známe osobnosti z olympijského sveta vrátane strelkyne Danky Hrbekovej a chodeckého šampióna Mateja Tótha. Druhý tím, vedený Adelou, bol zložený z basketbalistu Radoslava Rančíka a automobilového pretekára Maťa Homolu.
Reakcie divákov na novú zostavu
Bezprostredne po odvysielaní prvej časti sa na sociálnych sieťach objavili rozličné reakcie. Niektorí diváci chválili moderátora Sajfu za jeho výkon, iní boli z jeho úvodného výkonu rozčarovaní a vyjadrovali presvedčenie, že mu chýbala jeho obvyklá spontánnosť a duchaplnosť. Napriek rôznorodým názorom prevládal pozitívny tón, pričom mnohí diváci vyjadrili radosť z nového formátu relácie, ktorý poskytol zábavu pre celú rodinu.
Ohlasy na zmenu formátu
Adela Vinczeová sa vo svojej talkshow otvorene vyjadrila k presunu relácie z STV na JOJ, pričom priznala, že hoci sa niektoré veci zmenili, jej osobný pocit zostáva pozitívny. “Milujem Slovensko je moja srdcovka a som rada, že aj Sajfa s Dano prijali túto zmenu s nadhľadom,” dodala. Zazneli aj obavy z prítomnosti reklám v novej verzii relácie, ktoré niektorí diváci označili za rušivé.
Podpora pre reláciu
Na individuálne reakcie divákov reagovala aj televízia, ktorá vyjadrila radosť z pozitívneho prijatia. Hoci sa objavila kritika ohľadom nadmerného reklamného bloku, väčšina divákov sa zhodla, že relácia ponúkla zábavu a odreagovanie. “Perfektné, zabavili sme sa,” znie jeden z odkazov, ktorý vyzdvihuje atmosferický prejav moderátorov a zábavný obsah relácie.
Vynovené Milujem Slovensko si našlo svoje miesto v piatkovom vysielaní TV JOJ a s nadchádzajúcimi epizódami sa očakáva zvýšený záujem divákov. Televízia plánuje pokračovať v tomto formáte s cieľom zaujať široké spektrum diváckej verejnosti.


